u shite----------------------1

Shitet nga: avdi 27 Maj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes mbajtset per biciklet
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim