u shite

Shitet nga: xxxxxxx 27 Maj 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes mbajtsen per dy bicikleta qe vendoset ne kuken e veturave
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim