Fitnes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: flex 02 Mar 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes komplet Aerobikun si biznes aktiv mjaft te sukseshem se bashku me paisje,rekuizite,dhe inventar.Aerobiku eshte akoma aktiv dhe dhe me anetaresi te plote.Po ashtu ka dhe nje grup meshkuj qe stervisin kik box me % te cilen e paguajn si qira mujore ne kuader te Aerobikut.Arsyeja eshte vetem koha per te cilen me mungon per mbarevajtjen e klubit sportiv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim