3k Protein shake

Shitet nga: Bekim 22 Gsh 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes Low carb protein shake vanille dhe cokollad cmimi 20 euro per 360g mkan ardh prej gjermanis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim