BSN True Mass (Mass gainer) 2.64kg

Shitet nga: dr 18 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes BSN true mass, eshte mass gainer per ata qe dojn me shtu pesh. Eshte e pahapur dhe eshte blere ne kampin amerinkan bondsteel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim