Biciklet statike

Shitet nga: Ergys 29 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes biciklet statike,ka mates te rrahjeve te zemres si dhe tregon kalorit e djegura pothuajse e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim