Biciklete

Shitet nga: bujar 05 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
karriget jan te ardhura nga jasht

te reja pa perdor

jan Firm e njohur

shum te pershtatshme dhe te sigurta per femije

montohen shum leht

e kan edhe qelesin(drynin)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim