Boksa

Shitet nga: Olti 28 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Boksa të ardhura nga Pakistani.Ngjyrat; E kuqe , E kalter , dhe të zezë. boksat janë numër 12 Oz dhe me numra me te larta.Dhe jan origjinal.Boksat vin edhe me qantën e vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim