Fitnes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Flex 09 Maj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes komplet aerobikun per femra si biznes te sukseshem qe akoma punon,me paisje, inventar dhe anetaresine qe jane duke stervite ne klub.Arsyeja e vetme eshte koha e pamjaftueshme per tu marre me kete biznes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim