MAKINAVE PER FITNES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Flex 27 Shk 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes ( Panatta Sport, Techno Gym, Keller, Impuls, Spirit Bodi Sport ,Titan) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim