MAKINAVE PER FITNES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Flex 02 Mar 10:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes (Matrix G3, Panatta Sport, Impuls, Techno Gym, Keller, Bodi Sport) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim