Maica Fitnesi

Shitet nga: Anonim 02 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten maicat fitnesi
Jan te gomes dhe te verifikuara nka shoqata e shendetsit se amerikes !
Jan 100% origjinale te ardhura nga amerika
Madhesia M dhe XL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim