MassTech

Shitet nga: Rilind 23 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Nese ushtroni, ju duheni qe patjeter te keni ushqimin ne rregull dhe te ecni me tej ne kete sport. Per kete arsye jane krijuar supplementet me perbamje natyrale dhe te licencuara.
Perdorni MassTech me super cmim per te rritur masen tuaj.
Transporti falas ne tere Prishtinen, (lajmroni ne kete numer).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim