Nike Reax Run 7

Shitet nga: Ridvan 03 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes patikat Nike Reax Run 7. Patikat jane te ardhura nga Gjermania dhe jane te perdorura shume pak nga une. Patikat jane numer 44. Mund te me kontaktoni edhe ne viber ne nr 045-452-011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim