Olymp mass

Shitet nga: Rilind 23 Nën 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Nese ushtroni dhe nuk keni bugjet aq te madhe per te blere suplemente teje te shtrejta dhe me funksion te njejte jua sygjeroj te perdorni GainBolic nga firma Olimp, eshte firme Gjermane ku paketimi i produkteve behet ne Poloni.

GainBolic ju ndihmon tejemase te shtoni peshe dhe qimimi per kg i ktij suplementi eshte shume i volitshem.

BEHU I SUKSESSHEM DHE PERDOR GAINBOLIC!

(Transporti tek dera ne tere Prishtinen).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim