Orbitrek dhe bicikleta

Shitet nga: bani 05 Sht 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shes dy orbitreka dhe dy bicikleta ushtrimore shtepiake

nga austria
044169834 viber +38649694396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim