Orbitrek

Shitet nga: Dukagjin Kurteshi 28 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes Orbitrekun pothuajse te pa perdorur dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim