Paisje Fitnes

Shitet nga: luta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shes paisjen e fitnesit e firmes Kettler Fitmaster e re e po sa ardhur nga gjermania paisja osht shum funksionale dhe me shum opcione per ma shum tel 045 556 336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim