Paisje Sportive Glladiator

Shitet nga: Ardi 05 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes paisjen shum pak te perdorur HAMMER e cila kushton 1850 euro e ardhur nga Gjermania dhe shum pak e perdorur me nje qmim te arsyeshem.
Paisja eshte per te gjitha ushtrimet dhe te gjitha pjeset e trupit,Për pasije do te bindeni qe eshte shume pak e perdorur dhe ne gjendje te shkelqyer dhe shitet me nje qmim te arsyeshem.
Viber-+38649547907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim