Paisje per fitnes

Shitet nga: Burim 12 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes Shiritin vrapues - trak "TechnoGym" esht i perdorur por esht ne gjendje shum te mir teknike .

Bej nderrim
bejm shitjen e te gjitha paisjeve te tjera per fitnes si dhe bejm servisimin e tyre per me shum na kontaktoni ne numrat e telefonit

045 388 050
044 479 000

049 660 196
049 409 111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim