Paisje per ushtrime ne shtepi

Shitet nga: RIT HIROR 22 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shume e pershtatshme dhe nuk zen vend per me shume info mund ta kerkoni me emrin ab swing ne google
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim