Paisjet Sportive

Shitet nga: O.B 16 Krr 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Tekvando , thas per boks , dorza per karate dhe te gjitha paisjet tjera per sporte te tjera ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim