Patika Nike

Shitet nga: Riki 17 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten patikat Nike. Patikat jane te ardhura nga Gjermania, dhe jane pothuajse te paperdoruara. Çmimi eshte i diskutueshem.Mundemi te me kontaktoni ne nr e lartecekur ne viber, whatsapp. Numri i tyre eshte 44.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim