Patikat orgjinale Nike air alvord 10

Shitet nga: fatmir 24 Maj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten Patika NIKE orgjinale made in Vietnam, nr 36.5, te sjellura nga Amerika, Patikat jane te reja dhe te paperdorura.jane blere ne Amerike dhe jane paguar 135 dollar amerikan, Nuk eshte masa ime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim