Patike NIKE AIR Court MO II. Origjinal, te bardh..

Shitet nga: Butrinti 07 Pri 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes patiket - kepucet sportive "NIKE AIR Court MO II".
Patiket jane te reja, prodhim origjinal dhe nuk jane perdorur asnjehere.
Jane prodhim i Indonezise.
Ne etikete shkruan numer 44, mirepo eshte kallep me i vogel dhe duhet te jene numer 42 - standard i Europes.
I kam porositur nga jashte dhe pasi i kam marre e kam pare se numri nuk me pershtatet, prandaj edhe jam i detyruar qe t'i shes.
Qmimi qe une e kam paguar per keto patike eshte 65 Euro.
Qmimi i shitjes eshte 55 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim