Proteina Nga Amerika 100% origjinale

Shitet nga: Proteina 31 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes keto lloje te Proteinave . Te gjitha te importuara nga Amerika.


1. Whey gold standard 2,2kg. - Whey gold standard 1kg.

2. Super amino 6000, 345kapsula

3. Nitro Tech 1.8kg - ( Muscletech )

4. Super mass Gainer 5.4kg

5. Whey scitec 100% - 2.35kg & 1kg

6. Mass serious 5,5kg -

7. C4 Extreme 60servime -

8. Hyper mass 5000 1kg -

9. Gain bolic 6000 1kg -

10. BCAA (MP)

11. Amino 2222 ON

12. Amino 1000 GNC

13. BCAA ON

14. Dorza & Shaker-a
Dhe shum proteina tjera. Poashtu edhe me porosi.

Kontaktoni

***********

049/132-953 ose nepermes postes elektronike.

************
Keto me posht jan vetem Tags/

TAGG TAGG TAGG TAGG TAGGG :

Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP, PS2 , PSP , PS3 , PS4 ,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , c4, pre workout, whey gold standard,Whey protein, Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein , USA, ON , BSN , SCITEC , DYMATIZE NUTRITRION.
Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein . c4 , workout , ON, Scitec , Dymatize , muscletech. PROTEIN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim