Proteina ga brendet ma te njohura

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: remzi begolli 23 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes proteina nga brendet ma te njohura.
Gjithashtu gjesende per fitnes.me shumic dhe pakic.
Per me shum shiko ne facebook ne ket link. https://www.facebook.com/proteinacreatina/ ose www.proteinplus-ks.com
Mbrrijti brendi ma i ri ne kosove.REAL PHARM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim