Qant

Shitet nga: Valmir 30 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes qanten eshte shum pak e perdorur dhe eshte origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim