SHITET PALESTRA

Shitet nga: kol 10 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
SHITET PALESTRA ME MAKINERI TE MARKES TECHNOGYM DHE PANATA..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim