Shes patikat e vrapimit (NR 44) Te reja

Shitet nga: Rubik 26 Dhj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes patiket qe i kam ble ne internet e qe jan 1 numer me i madh se ato qe une i kam dasht. Nuk jane vesh dhe jane 100% te reja. Jane te nje firme kineze qe mund te veshen per ecje dhe vrapin me nje anatomi dhe kualitet te mire.
Pres blers serioz. Patiket mund ti shihni ne Pr/Pz.
Kontakti edhe ne viber ne numrin siper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim