Shiriti i Firnes Kettler

Shitet nga: hilmi 23 Nën 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes shiritin e vrapimit te firme se njohur botrore Kettler.
Shiriti i vrapmit Kettler eshte tersisht i ri dhe i pa perdorur eshte blere i ri ne dyqan 1200 euro eshte shiritin i pershtatshem per shtepi dhe klube te fitnessit por e kam urgjent dhe e shes per 850 euro.
Shikone edhe ne foto , vetem blersa serioz.

SHITET URGJENT

Qmimi eshte i negocjushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim