Super Mass Gainer 5.43 kg

Shitet nga: Proteina 31 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Super Mass Gainer - 5.4kg


Per ata persona që kanë nevojë për kalori shtese dhe shpesh here e kanë të vështira konsumojnë mjaft ushqime per tia arritur qellimit.
Kjo proteine eshte ideale per tiu shtuar ne peshe dhe per mase muskluare.

Shto mas muskulare me SUPER MASS GAINER.


Posedojme dhe shum lloje te proteinave( vetem na kontaktoni per tu informuar me shume )
Ofrojme Kualitet dhe Profesionalizem.Tagg: Proteina , Fitnes , Vitamina , Whey , Capsula . Amino . C4 . Creatina . Serious mass , Mass gainer . Mas . Nitro tech . Muscletec. ON . SCITEC .
Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein . c4 , workout , ON, Scitec , Dymatize , muscletech. PROTEIN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim