TITAN PROFESIONAL MAQINA FITNESSI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Flex 28 Mar 15:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes (Titan, Matrix G3, Panatta Sport, Impuls, Techno Gym Selection line , Keller, ) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim