Tega 5kg dhe 6kg

Shitet nga: muli 07 Mar 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
6kg dhe 5kg se bashku 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim