Tesha per Karate

Shitet nga: Himi 06 Nën 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes tesha per karate me dy breza te bardh dhe te verdh mund ta zgjidhni njerin brez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim