Thas dhe dorza boksi

Shitet nga: Cani 18 Shk 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes thas boksi dhe dorza boksi thast jan te madhsive te ndryshem kurse dorzat jan EVERLAST EXTREME kualitet poashtu edhe dorza mat thjeshta dhemb boksi fasha boksi dhe dorza karateje kontakt ne nr +37745591574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim