Trake per fitnes e perdorur

Shitet nga: Aferdita 22 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Traka eshte pothuajse e re eshte perdorur ne ambiente shtepie gjithsej 5 here eshte e markes Reebok dhe nuk ben zhurme . Ka disa programe te vrapimit per ti zgjedhur automatike si dhe shume opcione manuale . Mund te palohet qe mos te zen vend shume ne shtepi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim