U shiten flm merr jep

Shitet nga: adri 13 Shk 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes peshat per ushtrime 6 here ka 5 kg / 2 ka 1.25 dhe 2 ka 1.4 + shufra 12 kg .. Peshat jone hekur t mbulume me gume origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim