Vibra tone per dobsim

Shitet nga: arsim 19 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
eshte per ushtrime te barkut dhe ka efekt dobsimin dhe shkrirjen e yndyres rreth barkut eshte shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim