Weider Whey Protein

Shitet nga: GNC 07 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39,99 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
GOLD WHEY –

Rekomandimet për trajnimet:

Gjatë fazës së definimit
Gjatë fazës së rritjes
Fazës së definimit (nëse përzihet me ujë)

Karakteristikat e produktit:
• 23 gram të BCAA (aminoacide esenciale) për 100 gram proteinë, 75 gram protein
• Prodhuar duke përdorur metodën ultra të filtrimit
• NUK përmban aspartame
• Mbështetë fazën e rritjes së muskujve
• Koncentrim i lart i proteinës

30 g pluhur (1 lugë e madhe matëse) në 300 ml qumësht (1.5 % yndyrë) – rekomandohet të mirret një dozë në mëngjes (për të filluar ditën) dhe një dozë pas ushtrimeve.

Informacion: Për një efekt më të mire, pas ushtimeve:

(të përzihet me 300 ml qumësht – 1.5% yndyrë – dhe me disa fruta, preferohen bananet sepse përmbajnë një sasi të mirë të karbohidrateve për ti ushqyer muskujt e ushtruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim