Whey Gold Standard

Shitet nga: proteina 31 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shesim Proteina 100% oregjinale nga AmerikaWhey Gold Standard 100% Protein - 2.2 Kg-Whey Gold Standard eshte 100% protein e paster dhe per ata qe nuk e din eshte proteina me e mire e zgjedhur ne bote . Shto muskuj natyral dhe 100% te paster me ket lloj proteine me 100% sukses.


Posedojme dhe shum lloje te proteinave dhe dorzave per fitnes( vetem na kontaktoni per tu informuar me shume)
Ofrojme Kualitet dhe Profesionalizem.
Tag:
Proteina, whey , Protein , Ushqime shtes , Amino acide , Mass , no-explod , serious mass , super mass , gain , GOLD , Fitnes , GYM. Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein . c4 , workout , ON, Scitec , Dymatize , muscletech. PROTEIN.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim