sauna belt- doni te heqni kilogramt e tepert??

Shitet nga: sauna belt 08 Maj 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
doni te humbasni kilogramt e tepert per shum pak ditë,atherë ky esht produkti i juaj ideal,qka ju duhet te beni vetem e vendosni sauna beltin ne belin e juaj dhe e vendosni ne rrym dhe e programoni sa ju doni, dhe ky produkt ju a hjek me shpejtësi kilogramt e tepert ne menyrë prefekte, per porosi kontaktoni ne telefon dhe po ashtu perfitoni transportin falas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim