shes orbitrekun

Shitet nga: ilir 02 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shes orbitrekun me qmim te volitshem dhe ne gjendje te mire shume pak i shfrytzuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim