3 shtaga te peshkimit

Shitet nga: Cima 17 Qer 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten 3 shtaga te peshkimit komplet te njejta ( shih foton ) me maqina Osako 5:1 me baytrajner , me alarme rezistent ndaj ujit , dhe me Swingera me drita . Shtagat jane profesionale Legend Carp X2 , 3.60 parabolic ( te holla ) 3lb , 80-120 gr. Cmimi eshte pa Rod pod ( mbajtesin e shtagave ) . Cmimi eshte 250 € eshte fix dhe nuk negociohet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim