C3 prologic shtaga peshkimi

Shitet nga: Prologic 19 Nën 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten 4 shtaga te peshkimit c3 lloi prologic 2 pjese 3.6 m dy jane 3 lb dhe dy tjera 3.5lb.


Cmimi eshte per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim