Dy grepa

Shitet nga: *** 06 Sht 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes dy grepa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim