Fotrrolla per pushk dhe allti

Shitet nga: o.b 30 Qer 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Fotrrolla per pushk dhe allti Viber : +38649706205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim