Gopro Hero 3

Shitet nga: lavdim 07 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet gopro hero3 pothuajse e re me te gjitha paisjet e sajê, kamera eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim