Maqin e Peshkimit (Shimano)

Shitet nga: Shimano 27 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet maqina e peshkimit
firma Shimano e re

qmimi vetem i maqines 28 euro,
nese blehet me shtag te 4m qmimi eshte 45 euro

kontaktoni: 044-139-180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim