Maqin e peshkimit (E RE)

Shitet nga: Falcon 27 Tet 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet maqina e peshkimit e re
Firma: Falcon

Qmimi vetem i maqines 18 euro

Qmimi me shtag te 3.6metrave 40 euro

kontaktoni: 044-139-180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim